Aby dołączyć do Klubiku należy założyć konto na www.klubikgerber.pl. Formularz rejestracji wymaga podania poniższych danych:

 • Imię
 • Telefon
 • Email
 • Ustalenie hasła
 • Imię, data urodzenia i płeć dziecka/dzieci do 3 roku życia i/lub oświadczeniu o nieposiadaniu dzieci do 3 roku życia

Oraz zaznaczenia potrzebnych zgód:

 • Akceptacja  Regulaminu Serwisu 
 • Akceptacja  Regulaminu Programu
 • Akceptacja  polityki prywatności 
 • Zgoda na kontakt z programem Baby&Me

Na podany w Formularzu rejestracyjnym adres e-mail wyślemy Ci maila z linkiem aktywacyjnym w celu potwierdzenia założenia Konta Użytkownika. Link aktywacyjny jest ważny przez 24 godziny od momentu otrzymania. W przypadku chęci aktywowania Konta po upływie tego terminu, prosimy o podjęcie próby logowania się przy użyciu danych podanych w Formularzu rejestracyjnym. W efekcie otrzymasz nowy link aktywacyjny, który należy kliknąć, aby potwierdzić i rozpocząć korzystanie z Konta Użytkownika.

W Klubiku Gerber otrzymujesz 1 punkt za każdy zakupiony produkt Gerber, który zawiera zarejestrowany przez Ciebie dowód zakupu. Kiedy zgromadzisz 40 punktów, możesz wymienić je na nagrodę w postaci e-vouchera o wartości 20 PLN do wybranego sklepu. Odpowiednio, za 100 punktów otrzymać e-voucher o wartości 50 zł.

Dodatkowo, zyskujesz dostęp do ciekawych artykułów, dedykowanego jadłospisu a także możliwość udziału w regularnie organizowanych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami dla Ciebie i Twojego Dziecka. 

Informacje o aktualnie trwających konkursach znajdziesz w zakładce Akcje Specjalne. 

Punkty w Klubiku Gerber zdobywasz dzięki rejestracji dowodów zakupu z produktami marki Gerber. Organizator przewidział także inne aktywności, w ramach których możliwe jest zdobycie extra punktów. Szczegóły w Regulaminie.

Rejestracja dowodu zakupu jest możliwa po zalogowaniu się na konto w Klubiku Gerber. W przypadku korzystania z platformy na telefonie komórkowym/tablecie należy nacisnąć przycisk ,,SKANUJ dowód zakupu’’, a następnie zrobić zdjęcie dowodu zakupu lub dodać zdjęcie z pamięci urządzenia.

W przypadku korzystania z platformy na laptopie lub komputerze stacjonarnym należy nacisnąć przycisk ,,DODAJ dowód zakupu’’ i dodać zdjęcie z pamięci urządzenia. 

Zgodnie z regulaminem Klubiku Gerber, weryfikacja dowodów zakupu trwa do 2 dni roboczych. Zazwyczaj jednak zobaczysz punkty na swoim koncie znacznie szybciej.

Opis nagrody oraz warunki wykorzystania vouchera znajdziesz w sekcji Nagrody. Po kliknięciu na wybranego Partnera, zobaczysz krótki opis, a w zakładce Szczegóły znajdziesz dokładne warunki jego realizacji. 

W akcji biorą udział wszystkie produkty marki Gerber. 

W trakcie pierwszego etapu trwania akcji tj. od 9 maja do 8 października 2024 r. jeden Uczestnik może odebrać nagrody za punkty o maksymalnej wartości 400 punktów, co stanowi równowartość 200 PLN

Tak, należy zachować wszystkie dowody zakupu zgłoszone do Programu.

Jeżeli nie możesz wymienić zdobytych punktów na voucher upewnij się:

 • że pula nagród na dany moment nie została wyczerpana (aktualny stan puli nagród sprawdzisz w zakładce Nagrody)
 • że nie wykorzystałeś już max. limitu upoważniającego do wymiany punktów na vouchery (400 pkt/200 PLN)
 • że masz wystarczającą ilość punktów na wymianę nagrody (min. 40 pkt – voucher 20 PLN, min. 100 pkt – voucher 50 PLN)

Doładowanie puli nagród następuje w każdym miesiącu trwania akcji, zgodnie z następującym harmonogramem:

 • 9 czerwca 2024 r.
 • 9 lipca 2024 r.
 • 9 sierpnia 2024 r.
 • 9 września 2024 r.
 
 

Aby sprawdzić aktualny stan puli nagród, należy przejść do zakładki Nagrody. Na górze strony znajdziesz informację o poziomie wykorzystania nagród w danym momencie.

Możesz odzyskać swoje hasło do konta Klubiku Gerber, korzystając z opcji "Kliknij aby zresetować". Po kliknięciu tej opcji będziesz prowadzony przez proces resetowania hasła.

Jeśli po zarejestrowaniu hasła nie otrzymałeś e-maila z linkiem do resetu hasła, istnieje możliwość, że został podany inny adres e-mail w Klubiku Gerber. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy e-mail, które mogą być powiązane z Klubikiem Gerber, a także sprawdź foldery SPAM i kosz.